Webové služby
Internetové stránky, e-shopy, vývoj aplikací

Aplikace a projekty

aplikace-1-.jpg

Programuji i speciální aplikace podle požadavků klienta. Tyto aplikace jsou zhotoveny na "zakázku" pro daného klienta a nejčastěji zprostředkovávají komunikaci a funkce na veřejné WWW síti , nebo na vnitřním firemním intranetu.

Příklady z realizovaných větších zakázek :

 • Komunikační rozhraní pro obchodní zástupce
  pro nadnárodní společnost (střední a východní Evropa). Evidence a správa zakázek, úkolů pro obch. zástupce, přidružených informací ... apod. + výstupy sestav pro vedení firmy
 • Webové rozhraní pro zadávání zakázek
  Působnost klienta - ČR. Zákazníci mohou prostřednictvím internetu zadávat firmě všechna potřebná data k zakázce, vybírat alternativy a dále průběžně dostávat informace, doplňovat své zadání a spravovat své položky až do vyřízení zakázky
 • Celostátní rejstřík
  Automatická správa i kontrola.
 • Zájmový portál
  Podle požadavků klienta byl vytvořen členitý zájmový portál, obsahující automatické doplňování novinek, testů, recenzí dále vkládání a správa inzerce, možnost vkládání reklamních bannerů, článků, ...atd. Vše se spravuje automaticky bez zásahu klienta.
 • Databáze materiálů pro vývojovou a zkušební firmu
  Rozhraní obsahuje obsluhu dat databáze podle zadání, modul pro správu uživatelů - přihlášení do systému s různým oprávněním, výpočty, výstupy v grafické podobě apod. Aplikace je určena zaměstnancům i mimo firmu - provoz na firemní síti.

Veškeré další dotazy vám rád zodpovím - Kontakt